Челси завърши силно, за да спечели с 3-1 в Кристъл

...

Конър Галахър с два гола се завръща да преследва Кристъл Палас в късното шоу на Челси

Челси приключи мощно, с цел да завоюва с 3-1 в Кристъл Палас, като Конър Галахър наказа някогашния си тим на Селхърст Парк.

Изчерпаните домакини, които бяха изгубили авторитетните Майкъл Олизе, Еберечи Езе и Марк Гуехи поради травма, поведоха посредством крик на Джеферсън Лерма – първият му гол на Ийгълс.

Галахър изравни съвсем незабавно след забавено начало на второто полувреме, като означи първия си гол за сезона във Висшата лига в 47-ата минута.

⌛️ Още късна драма. @ChelseaFC обезпечи успеха! #CRYCHEpic.twitter.com/Tfsltqj0S8

— Висшата лига (@premierleague) 12 февруари 2024 година

Точно по този начин изглеждаше, че застрашените от изпадане домакини бяха покрай обезпечаването на скъпа точка, Галахър означи втората си точка в първата минута на добавеното време, мигове преди Енцо Фернандес да подсигурява, че Челси ще приключи вечерта в горната половина на таблицата.

Беше мъчно да се планува какъв банкет ще получи Палас след загуба...