ЧАПЪЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Дейвис имаше

...

Ар Джей Дейвис отбеляза 20 точки, 10 асистенции, номер 9 в Северна Каролина победи Чарлстън Саутърн 105-60

ЧАПЪЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Дейвис имаше 20 точки и 10 асистенции, с цел да изведе номер 9 в Северна Каролина до проваляне 105-60 на Чарлстън Саутърн в петък вечер.

Дейвис беше един от шестимата Tar Heels (9-3), отбелязали двуцифрен резултат. Джейлън Уошингтън означи връх в кариерата си със 17 точки, Елиът Кадо добави 13, Армандо Бакот и Сет Тримбъл означиха по 12, а Харисън Инграм 10.

Това е първият дабъл-дабъл за сезона за Дейвис и първи точки-асистенции дабъл-дабъл в колежанската си кариера. Дейвис насочи първите си четири удара и вкара 10 точки в първите четири минути на мача. Старшият пазач също нямаше загуба за 26 минути.

A’lahn Summer вкара 21 точки, с цел да изпревари Buccaneers (4-9). DJ Patrick добави 11 точки.

UNC в никакъв случай не изоставаше и водеше с цели 47 точки. Tar Heels бяха преобладаващи вътре, превъзхождайки Buccaneers с 52-12 в боята и изграждайки преимущество от 46-25 в отскоците.