Бразилия записа лесен и категоричен успех с 3:0 в контролата

...

Бразилия се развихри срещу Гана за едно полувреме

Бразилия записа елементарен и безапелационен триумф с 3:0 в контролата си против Гана, играна във френския град Льо Авър.

“Селесао ” си свършиха работата още преди почивката, когато осъществиха и трите си попадения. Те поведоха още в 9-ата минута, когато Рафиня извърши корнер, а Маркиньос с глава откри резултата. В 32-рата минута Неймар откри с пас Ричарлисон, който с удар по земя от границата на наказателното поле удвои преднината на отбора. В 40-ата минута точно нападателят на Тотнъм оформи крайния резултат, като в този случай беше прецизен с глава след центриране на Неймар от директен свободен удар.

Във вторник Бразилия ще срещне Тунис още веднъж в контрола, само че на “Парк де Пренс ”, а в същия ден Гана има инспекция с Никарагуа на испанска земя. Както е известно, двата отбора са участници на идния Мондиал 2022 и тези срещи са часто от подготовката им за шампионата.

Снимки: Gettyimages