Ботев (Враца) загуби с 1:2 от ЦСКА 1948 в среща

...

Ботев /Враца/ загуби с 1:2 от ЦСКА 1948 в мач с 2 греди и 2 дузпи /снимки/

" Ботев " (Враца) загуби с 1:2 от ЦСКА 1948 в среща от 12-ия кръг на efbet Лига, с което " алените " прекъснаха серията си от 3 мача без победа в шампионата.
Първата по-добра опция в дуела пристигна в петата минута и бе на сметката на домакините. Пет минути по-късно врачани пропиляха още един късмет, откакто Браян Переа не съумя да уцели топката самичък против вратаря.
Четвърт час след началото " Ботев " (Враца) получи дузпа за фаул против Браян Переа, който я трансформира в гол за 1:0.
ЦСКА 1948 заплаши вратата на домакините за първи път в 24-ата минута след удар с глава на Елитон след корнер.
След малко повече от половин час игра реферът Драгомир Драганов гледа обстановка в наказателното поле на " Ботев " (Враца) и отсъди дузпа за игра с ръка на Браян Мендоса. Зад топката застана Ивайло Чочев, който се разписа за 1:1.
Втората част стартира с рисков удар на Момчил Цветанов към вратата на ЦСКА 1948, а по-късно повече от час игра гол на Ивайло Чочев бе анулиран поради нарушаване в офанзива на Елитон.
" Червените " останаха на сантиметри от гола в 70-ата минута, в която Педриньо удари напречната греда. Две минути по-късно негов удар още веднъж срещна гредата.
В продължението на срещата Ивайло Чочев се оказа непокрит в наказателното поле и се разписа от близко за крайното 2:1.
ЦСКА 1948 е на шесто място в класирането с 18 точки, " Ботев " (Враца) е на 11-а позиция с 10.

" Ботев " (Враца) - ЦСКА 1948 1:2
1:0 Браян Переа (17' дузпа)
1:1 Ивайло Чочев (36' дузпа)
1:2 Ивайло Чочев (90+2')

Стартови сформира:
" Ботев " (Враца): 34. Федерико Бариос, 23. Браян Мендоса, 28. Едуардо Кунде, 20. Мартин Христов, 7. Момчил Цветанов, 77. Стефан Велев. 18. Диого Барбоса, 9. Даниел Генов, 10. Спас Георгиев, 14. Марко Мажуга, 19. Браян Переа

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 24. Ерденис Гурища, 5. Елитон, 87. Симеон Петров, 21. Емил Ценов, 15. Симеон Василев, 18. Ивайло Чочев, 20. Антонио Вутов, 8. Педриньо, 10. Георги Русев, 19. Рууни Ева

Стадион: " Христо Ботев ", Враца

Главен арбитър: Драгомир Драганов