Ботев надигра амбициозния тим на ЦСКА 1948 с 1:0 във

...

10 от Ботев биха ЦСКА 1948 във Враца

Ботев надигра амбициозния отбор на ЦСКА 1948 с 1:0 във Враца в мач от 20-я кръг на efbet Лига. Чавдар Ивайлов (21) откри, а голмайсторът на сезона и на " алените " Ивайло Чочев (29) пропусна да изравни от дузпа. При това домакините играха повече от полувреме с 10 души, откакто бразилецът с български паспорт Диего Фераресо (44) получи 2 жълти картона в границите на 6 минути и бе изпъден. Най-новото им попълнение Момчил Цветанов остана отвън групата за мача.
Врачани заплашиха вратата на гостите след 36 секунди игра, когато Браян Переа изведе Мирослав Маринов отдясно, той стреля от дребен ъгъл, само че Даниел Наумов избави. Переа (6) вкара гол за домакините, само че той не бе зачетен, тъй като преди паса топката беше излязла в навън. Радослав Кирилов (75) и Райън Бидунга (87) улучиха рамката зад Красимир Костов. Така ЦСКА 1948 записа трета загуба и изостава в борбата за челото с 11 т. от водача ЦСКА и на 7 от първенеца Лудогорец, който нощес посрещна Славия. >
Източник: duma.bg