Ботев и Марица играят при 1:1 в контролен мач на

...

НА ЖИВО! Ботев - Марица 1:1 ВИДЕО

Ботев и Марица играят при 1:1 в надзорен мач въз основата в Коматево. В спаринга присъединяване не взима бразилецът Маркиньос, който към този момент се сбогува със съотборниците си и чака контракт с Ференцварош. Джеймс Етоо вкара в 18-ата минута с шут от надалеч.

Мертенс имаше опция да вкара в 14-ата минута, само че анемичният му удар от 7-8 метра не затрудни вратаря на " жълто-сините " Илия Николов.

240 секунди по-късно Николов подходи аристократично при отдалечен шут на Етоо и Ботев поведе в резултата. След шута на африканеца, топката тупна пред вратаря на Марица, само че това не е опрощение за левашката му интервенция.

Голмайсторът на Марица Мариян Тонев вкара топката в мрежата след удар с глава в 36-ата минута, само че попадението му бе анулирано поради засада.

Ботев - Марица 1:1

1:0 Джеймс Етоо 18, 1:1 Мариян Тонев 52-дузпа

БОТЕВ: 1. Аргилашки, 3. Конате, 4. Генев, 6. Мертенс, 10. Току, 15. Етоо, 17. Минков, 18. Супрайен, 22. Рабей, 25. Работов, 28. Филипов

Резерви: 13. Хидайет Ханким, 20. Лъчезар Балтанов, 21. Нади Точукву, 23. Димитър Тонев, 27. Атанас Чернев, 34. Пламен Цончев, 38. Монир Ал Бадарин

МАРИЦА: 26. Илия Николов, 66. Мартин Лазов, 19. Мартин Газиев, 24 Ангел Грънчов, 7. Симеон Вешев, 29. Янко Ангелов, 8 Александър Пламатаров, 9. Петър Атанасов, 21. Станислав Маламов, 17. Валери Домовчийски, 87. Мариян Тонев

Резерви: 33. Петър Начев, 77. Айкут Янъков, 20. Йордан Пейчинов, 22. Георги Иванов, 23. Теодор Фърков, 11. Илиян Йорданов, 10. Веселин Марчев, 6. Сами Мехмедов, 5. Мимитър Аврамов, Милен Танчев

Свързани вести Маркиньос заряза Ботев и мина във Ференцварош Лъчезар Балтанов се завърна в Ботев
Източник: marica.bg