Борусия Дортмунд и Пари Сен Жермен играят при резултат 0:0

...

НА ЖИВО: Борусия Дортмунд - ПСЖ 0:0, гостите се скъсаха да пропускат

Борусия Дортмунд и Пари Сен Жермен играят при резултат 0:0 в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Срещата следим минута по минута на Gong.bg

За първите 10 минути не се стигна до доста рискове пред двете порти. Най-запомнящото се деяние бе изстрел от отдалеченост на Витиня, който Кобел съумя да парира.

В 14-та минута Юлиан Брандт получи страхотна опция да обстрелва вратата на Донарума, само че ударът му мина настрана от задачата.

Малко по-късно Килиан Мбапе бе изведен с дълъг пас зад тила на отбраната. Звездата на международния футбол финтира вратаря и стреля към опразнената врата. Като по знамение обаче Сюле полетя със шпагат и в последния миг мазета топката в корнер.

След към 20 минути игра Брадли Ббаркола получи топката, наглси я на десния си крайник и шутира. Фалцовият удар обаче откри страничния дирек.

Само 4 минути по-късно и Коло Муани излезе самичък против Кобел. Нападателят чукна топката напълно леко покрай стража, само че тя мина на сантиметри от гредата.

Секунди по-късно Ройс тества рефлекса на Донарума, само че италианецът избави топката, която отиваше тъкмо под гредата.

LIVE Борусия Дортмунд - ПСЖ 0:0

Стартови сформира:

Борусия Дортмунд: 1. Кобел, 5. Бенсебани, 6. Йозчан, 11. Ройс, 14. Фюлкрюг, 15. Хумелс, 17. Волф, 19. Брандт, 2. Сюле, 27. Адейеми, 43. Байно-Гитенс

Наставник: Един Терзич