Божидар Чорбаджийски записа двайсетина минути на терена при загубата на

...

Чорбаджийски влезе като смяна при загуба на Стал

Божидар Чорбаджийски записа двайсетина минути на терена при загубата на неговия Стал (Миелец) от Лечна. Срещата бе от 23-ия кръг на полската Екстракласа, а българският защитник влезе като промяна в 70-ата минута на мястото на Аркадиуш Касперкиевич.

И двата гола в мача паднаха през първото полувреме. Януш Гол откри резултата в 23-ата минута, а Дамиан Гаска означи второто попадение за домакините в 32-ата минута.

Това бе втора поредна загуба на Стал, който остава на 8-ото място с 31 точки. Лечна пък продължава положителната си серия без проваляне и се изкачи до 13-ата позиция с 24 точки.
 Новият водач в Полша удари Чорбаджийски и компания в последната минута Новият водач в Полша удари Чорбаджийски и компания в последната минута 19 фев | 00:48  Чорбаджийски титуляр при победа на Стал Чорбаджийски титуляр при победа на Стал 13 фев | 01:09  Чорбаджийски: Поддържам положителни контакти с ЦСКА, поисквам триумф на Славия Чорбаджийски: Поддържам положителни контакти с ЦСКА, поисквам триумф на Славия 18 яну | 17:13  Бивш капитан на ЦСКА - София: Нивото в Полша е по-високо от това в България Бивш капитан на ЦСКА - София: Нивото в Полша е по-високо от това в България 16 яну | 19:26  Алекс Колев си потегли от Стал, обмисля връщане в България Алекс Колев си потегли от Стал, обмисля връщане в България 14 яну | 17:18 Още от Футбол свят  Кишварда с трето следващо тъждество, Карабельов с жълт картон Кишварда с трето следващо тъждество, Карабельов с жълт картон 26 фев | 22:18 156 0  ЦСКА взе московското дерби със Спартак ЦСКА взе московското дерби със Спартак 26 фев | 22:03 459 0  Влахович: Не бях привикнал с цялото това внимание Влахович: Не бях привикнал с цялото това внимание 26 фев | 21:58 744 1  Пари Сен Жермен 0:1 Сент Етиен, следете тук Пари Сен Жермен 0:1 Сент Етиен, следете тук 26 фев | 21:54 1064 2  Еюпспор загуби с човек по-малко, Попов записа цялостен мач Еюпспор загуби с човек по-малко, Попов записа цялостен мач 26 фев | 21:43 465 0 Виж всички Водещи Новини  Левски удари ЦСКА 1948 Левски удари ЦСКА 1948 26 фев | 16:53 77980 600  Лудогорец мина и през Славия, капитанът на Лудогорец мина и през Славия, капитанът на "белите " с свръхестествен гол 26 фев | 19:25 38566 185  Мъри: Имам съществени терзания, че набираме страшна скорост Мъри: Имам съществени терзания, че набираме страшна скорост 26 фев | 17:12 36786 83  Оттегля ли се Абрамович от Челси? Руският милиардер излезе със необичайно изказване Оттегля ли се Абрамович от Челси? Руският милиардер излезе със необичайно изказване 26 фев | 20:58 18682 45  Ботев (Пловдив) се добра до равенството при визитата си в Стара Загора Ботев (Пловдив) се добра до равенството при визитата си в Стара Загора 26 фев | 14:24 42487 66 Класиране Програма