Бившият капитан на националния отбор на България Димитър Бербатов отбеляза

...

Най-после! Бербатов с приказен първи гол в Индия

Бившият капитан на националния тим на България Димитър Бербатов означи първия си гол в шампионата на Индия, откакто се разписа при равенството 2:2 сред тимовете на АТК и Керала Бластърс.

Бившият състезател на Манчестър Юнайтед бе прецизен в 55-ата минута, когато изведе гостите от Керала напред в резултата за 2:1, само че с гол на различен някогашен състезател на " алените дяволи " - Том Торп, домакините от Калкута стигнаха до точката.

Бербатов се разписа с доста прекрасен удар от воле от границата на наказателното поле след подаване на исландеца Гудьон Балдвидсон. Именно някогашният на Стярнан даде задатък на Керала в 33-тата минута, когато откри резултата в мача, само че единствено 5 минути по-късно някогашният защитник на Нюкасъл Райън Тейлър изравни за домакините. През втората част феновете на стадиона в Калкута видяха и головете на Бербатов и Торп, а със извоюваната точка Керала излезе на пето място с 21, до момента в който АТК е на осмо място с 13 пункта, написа gol.bg.
Източник: petel.bg