Бил Беличик не просто разиграва струната с Патриотите на последно

...

Бил Беличик, хванат на горещия микрофон да крещи на рефера след таймаут на Патриотите

Бил Беличик не просто разиграва струната с Патриотите на последно място в AFC.

Треньорът на Пейтриътс, чието бъдеще във Фоксбъро беше под въпрос през целия сезон, защото загубите се увеличаваха, беше уловен на парещ микрофон да крещи на арбитър през втората четвърт на успеха на Нова Англия с 26-23 като посетител над Бронкос в неделя вечер.

Патриотите (4-11) бяха принудени да изгорят първия си таймаут от полувремето при оставащи 5:25, откакто имаха единствено 10 индивида на терена, а Беличик наподобява вярваше, че формалните лица са забелязали топката прекомерно бързо след нападателен лайнер на Бронкос Куин Майнерц беше осъден за ненужна неучтивост, връщайки ги назад към личната им линия от 22 ярда.

„ Не ни оставихте време! Току-що видя топката! “ Беличик извика, когато предаването на NFL Network сподели въздушен аспект на стадиона, преди да премине към реклама.

Бронкос направиха четири игри по-късно и двата тима си размениха пропуснати голове от игра, преди Денвъ...