Берое посреща Славия в Стара Загора в мач от 6-я

...

НА ЖИВО: Берое - Славия, съставите

Берое посреща Славия в Стара Загора в мач от 6-я кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 19:00 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта като го наблюдава минута по минута.

Берое изненада мнозина, като стартира превъзходно сезона, записвайки едвам една загуба в пет мача. Впечатляващото при старозагорци, че са позволили едвам четири попадения в личната врата. През сегашния сезон Берое към момента няма проваляне пред лична аудитория.

Славия е на тъкмо противоположния полюс, като отборът е в своебразна рецесия, записвайки единствено една победа в първети с пет мача от началото на акцията. Последният дуел бе пагубен за " белите ", които позволиха загуба с 1:5 от Черно море. Славия е окуражен да промени развоя на сезона си, започвайки от Стара Загора.

Стартови сформира:

Берое:  23. Родриго Гарсия, 2. Густаво Каскардо, 3. Франко Минго, 4. Франческо Селест, 5. Лучиано Скуадроне, 6. Джорди Говеа, 14. Викторио Вълков, 17. Едуин Рамос, 21. Тиаго Сийас, 91. Вини Трибуле, 99. Майк Севалос

Славия:  12. Николай Кръстев, 3. Ертан Томбак, 5. Велко Йеленкович, 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев, 23. Денислав Александров, 27. Емил Мартинов, 17. Ерол Дост, 71. Кристиян Стоянов, 33. Галин Иванов, 7. Йон Бакеро