Белгия стигна до победа с 2:0 над Ислания в мач

...

Белгия удари Ислания с два гола след почивката

Белгия стигна до победа с 2:0 над Ислания в мач от петия кръг на шампионата Лига на нациите. Точен за " алените дяволи " бе Миши Батшуай (65,81).

С триумфа възпитаниците на Роберто Мартинес събраха 9 точки и се нуждаят единствено още една против Швейцария, с цел да си обезпечен първото място в групата. Ислания приключва с четири провали и остава на последно място.

Белгия изпита компликации до момента в който стигне до първия гол. Едва в 65-ата минута Миши Батшуай съумя да се разпише, откакто оползотвори подаване на Мюние.

В 81-ата минута нападателят оформи крайното 2:0, откакто се възползва от неточност на вратаря.

Хърватия победи Испания с 3:2 в мач от Лига на нациите
Хърватия матира Испания в последните секунди в вманиачен мач на " Максимир "

Тин Йедвай се трансформира в воин за " ватрените " с две попадения за триумфа с 3:2