Белгия се класира за световните футболни финали в Русия догодина.

...

След драма в Гърция: Белгия е на световно!

Белгия се класира за международните футболни финали в Русия следващата година. Отборът стана първият от зона " Европа ", който реализира това на относително ранен стадий от конкуренцията.

Ромелу Лукаку и компания сътвориха безчет неприятности на домакина си Гърция, налагайки се с 2:1.

И трите гола бяха маркирани в границите на едвам 4 минути, като първият от тях падна в 70-ата. Негов създател беше Вертонген.

Невероятно! Франция не победи Люксембург на личен терен!

Неприятен сърпрайз " а ла Дешан " за почитателите по трибуните

Докато гостите към момента се радваха и се виждаха като крайни спечелили в мача, гърците върнаха гола пасив посредством Зека, разписал се 3 минути по-късно.

Само няколко секунди по-късно обаче Ромелу Лукаку класира тима си за Мондиал 2018, с попадение за оказалото се и извънредно 1:2.

Така тимът-победител към този момент разполага с 22 пункта на сметката си в квалификационна Група " Н " и е неосъществим на върха в нея.