Бдин (Видин) спечели гостуването си на Ювентус (Малчика) с 4:2

...

Бдин бие в мач с шест гола, половина от дузпи

Бдин (Видин) завоюва гостуването си на Ювентус (Малчика) с 4:2 и затвърди лидерската си позиция.
 Демона: Сериозно затруднение Демона: Сериозно затруднение
Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана забавен конфликт, в който бяха отсъдени и осъществя три дузпи. Ивайло Иванов откри с глава за видинския отбор, десетина минути след началото. Александър Скорчев изравни от дузпа в 29-ата минута. Скоро обаче топката беше сложена на бялата точка пред отсрещната врата и Цветомир Тодоров я изпрати в мрежата.
 Ювентус (Малчика): Излизаме против най-силния тим Ювентус (Малчика): Излизаме против най-силния тим
Той центрира и Иванов още веднъж вкара, четвърт час след почивката. Битката отиваше към края си, когато Костадин Марков смъкна топката на Скорчев и той върна интригата – 2:3. Домакините натиснаха за изравнително попадение. Секунди преди края обаче съдията отсъди дузпа за Бдин и Тодоров я осъществя.