Байерн направи трето поредно равенство 1:1 в Бундеслигата – този

...

Байерн направи трето поредно равенство 1:1

Байерн направи трето следващо тъждество 1:1 в Бундеслигата – този път против Айнтрахт. Предишните ремита бяха против и против. Така баварският исполин към момента няма победа през 2023 година

Благодарение на слабата серия първенецът беше застигнат в класирането. Байерн има 37 точки – една повече от втория Унион. Третият Лайпциг има 35, четвъртият Фрайбург – 34. Айнтрахт е пети с 32 точки, шести е Борусия Дортмунд с 31 и мач по-малко.

Иначе Лирой Сане откри за отбора на Юлиан Нагелсман в края на първото полувреме. Той се възползва от добър пас на Томас Мюлер. Айнтрахт обаче изравни в 69-ата минута посредством Коло Муани, изведен от Камада. Муани има към този момент седем гола през сезона, като вкара и в предишния кръг против Фрайбург..
Източник: flashnews.bg