Байерн Мюнхен приема Интер в последен мач от груповата фаза

...

Байерн ще гони шеста поредна победа в групата на смъртта в ШЛ

Байерн Мюнхен приема Интер в финален мач от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят е довечера от 22:00 часа и ще се излъчва по MAX Sport 3. В дуелът липсва кой знае каква конспирация, откакто баварците си подсигуряваха първата позиция, до момента в който " нерадзурите " съумяха да се преборят с Барселона за второто място в крайното класиране.

За немския хегемон тласък са върховете, които държи в груповата фаза на шампионата. Байерн е в серия от 33 мача без загуба, както и 12 следващи победи. Треньорът Юлиан Нагелсман счита да даде късмет на някои от младоците в състава. Във вчерашното занятие на тима присъединяване взеха вратарят Ритци Хюлсман, бранителите Джъстин Яничек и Габриел Марушич, както и халфът Арион Ибрахимович. Очаква се те да са в групата на тима за срещата довечера. Планира се игрови минути да получи и геният Паул Ванер, който е част от първия тим още от предишния сезон.

Нагелсман няма да може да употребява Мануел Нойер, Томас Мюлер, Лерой Сане, Люка Ернандес, Матайс де Лихт и Буна Сар.

Интер ще бъде без Ромелу Лукаку, Марсело Брозович, Данило ДАмброзио, Далберт и Самир Ханданович.