Барселона претърпя незабравим срив, след като загуби контрол и в

...

Половин час хаос показва ТРИ червени картона на Барселона, за да преобърне равенството с ПСЖ

Барселона претърпя паметен срив, откакто загуби надзор и в последна сметка мястото си в Шампионската лига.

Тридесет минути във втория си мач против Пари Сен Жерман, каталунската страна беше в позиция на цялостен надзор. Попадението на Рафина в 12-ата минута изведе тима на Шави с общ резултат 4-2. Зрителите бяха щастливи да видят по какъв начин младите гении на Ламине Ямал и Педри се комбинират с Робърт Левандовски и Илкай Гюндоган, а по-късно вратата се отвори за гостите.

Роналд Араухо първо даде топката, преди да бъде погубен показан в алено за групиране над Брадли Баркола от резултатния късмет след 29 минути. Реферът Ищван Ковач беше уверен в решението си макар гневните митинги от страна на бранителя, а VAR го удостовери.

Асът на Барса не желаеше да напусне терена и когато в последна сметка беше уверен да го направи, последва жест. Араухо подвига знак с ръка: „ обир “ или „ кражба “.

Това беше познато лице, което усложни все по-трудното състояние на каталунския ги...