Балкан (Ботевград) надви Левски Раковски в София с 3:1. Двубоят

...

Балкан победи като гост Левски Раковски

Балкан (Ботевград) надделя Левски Раковски в София с 3:1. Двубоят е от 11-ия кръг на Югозападна Трета лига – Група А. Заслужен триумф за селекцията на Иван Редовски с оглед случилото се на терена. Още можеха да вкарат ботевградчани. Калоян Бонев откри головата им сметка, секунди преди почивката след пас на Павел Петков. Последният удвои в средата на втората част с удар от далечно разстояние. Домакините върнаха интригата в 82-ата минута, когато осъществиха почетното си попадение. В 87-ата обаче Бонев шутира, а Йордан Дамянов насочи избитата топка в мрежата за окончателното 1:3. Накрая рефера в профил с червен картон вратаря на гостите Слави Матин, отсъждайки игра с ръка отвън наказателното поле.