Балкан (Ботевград) надигра гостуващия му Сливнишки герой (Сливница) с 1:0.

...

Балкан се върна на победния път

Балкан (Ботевград) надигра гостуващия му Сливнишки воин (Сливница) с 1:0. Двубоят е от 25-ия кръг на Югозападната Трета лига. Капитанът Здравко Атанасов беше прецизен с глава след центриране от корнер в 8-ата минута. През първата част сливнишкия отбор сътвори няколко суматохи пред вратата на домакините. След почивката ботевградчани организираха рискови контраатаки. Като по знамение с гола се разминаха Калоян Бонев, Кристиян Ковачев, влезлите като запаси Григор Долапчиев и Ивайло Величков. Футболистите на Сливнишки воин заложиха на твърдата игра, която в някои моменти преминаваше границата на разрешената.