Българският национал Кирил Десподов игра в последните 15 минути при

...

Десподов игра при важен обрат на ПАОК срещу лидера

Българският национал Кирил Десподов игра в последните 15 минути при извънредно значимата победа на ПАОК над водача в класирането на гръцкото състезание АЕК с 3:2 вкъщи. Десподов се появи в игра в 77-та минута, когато неговият отбор изоставаше с 1:2, а след този триумф ПАОК продължава да мечтае за шампионската купа.

На " Тумба " домакините започнаха вихрено и дръпнаха напред още в 3-та минута посредством Янис Константелияс, само че АЕК бързо изравни с гол на Орбелин Пниеда. В 75-та минута централният бранител Домагой Вида даде задатък на гостите, след което в игра се появи Десподов, а Константелияс и Жоан Састре донесоха цялостен поврат на ПАОК.

АЕК остава на върха със 75 точки, до момента в който ПАОК е на втора позиция със 71 точки и мач по-малко. На трета позиция е Панатинайкос със 71 точки и еднакъв брой мачове с водача, до момента в който четвъртия Олимпиакос има точка по-малко, само че също има мач пасив. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg