Българският нападател Стивън Петков игра едно полувреме при домакинската загуба

...

Стивън Петков с едно полувреме игра при загуба на Фейрензе

Българският нападател Стивън Петков игра едно полувреме при домакинската загуба на отбора си Фейрензе с 1:2 от Тровензе в мач от 32-рия кръг на португалската втора дивизия. Юношата на се появи в игра от началото на втората част, само че не съумя да означи 14-ия си гол за сезона.

Гостите осъществиха две попадения от дузпи на Мохамед Ачури през първото полувреме, а Жоао Тавареш бе прецизен за Фейрензе през втората част, само че Петков и компания по този начин и не съумяха да се преборят най-малко за точка.

Навършващият 27 години на 7 май български нападател получи и жълт картон в 88-мата минута.

Фейрензе е на пето място в класирането и е без шансове да се бори за влизане в португалския футболен хайлайф.

Снимка: CD Feirense - Futebol, SAD / Twitter