България загуби от Босна и Херцеговина с 0:1 в контрола,

...

България загуби от Босна пред малобройна публика в Разград

България загуби от Босна и Херцеговина с 0:1 в контрола, която се игра пред малобройна аудитория на " Лудогорец Арена " в Разград. Това бе първи мач за нашите през 2018 година.

Единственото попадение падна в 20-ата минута, когато Васил Божиков си означи автогол. Сеад Колашинац напредна и центрира остро в наказателното поле, където Кодро стреля. Топката обаче се отклони от тялото на Божиков и влетя във вратата на Пламен Илиев за 0:1.

Българите приключиха мача с човек по-малко след втори жълт картон на Мартин Райнов, който в 87-ата минута игра съзнателно с ръка в наказателното поле на гостите. Секунди преди този момент Тодор Неделев центрира от корнер, а топката се удари в гърба на Симеон Славчев и по-късно рикошира в гредата.