Атлетико Мадрид стартира с победа новия сезон в Испания. Тимът

...

Атлетико М нямаше проблем срещу Грнада, шедьовър на Депай украси мача

Атлетико Мадрид започва с победа новия сезон в Испания. Тимът на Диего Симеоне нямаше проблеми при семейството си на Гранада и се наложи с 3:1, записвайки първи точки за новата акция.

Домакините поведоха с гол на Алваро Мората в самия завършек на първото полувреме, когато Хесус Вайехо отклони към Мората и опитният нападател беше безмилостен - 1:0.

В 62-ата минута Караско загуби топката пред наказателното поле. Последва пас на Гонсало Вияр към Саму и дебютно попадение на нападателя в Ла Лига.

Не мина доста време и Атлетико още веднъж излезе напред. Союнджу сложи началото на офанзива, която мина през Караско, а Депай не се поколеба да шутира от над 25 метра и Андре Ферейра единствено изгледа по какъв начин топката се забива под напречната греда. Гостите не се отхвърлиха и пробваха да се доберат до тъждество, само че им беше мъчно против опитния състав на Симеоне.

Крайният резултат оформи Маркос Йоренте в последните секунди на 8-минутното продължение. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg