Арсенал загуби от Брентфорд с 2:3 в контрола, играна на

...

Втородивизионен тим обърна Арсенал в контрола

Арсенал загуби от Брентфорд с 2:3 в контрола, играна на " Емиратс ". Преди няколко дни " топчиите " вкараха шест безответни гола на Чарлтън, само че нощес получиха три попадения след почивката и отстъпиха на отбора от Чемпиъншип.

Мачът се игра без аудитория, а преди началото му футболистите на Арсенал излязоха с фланелки в поддръжка на акцията " Black Lives Matter " и застанаха на коляно, отдавайки респект на афроамериканеца Джордж Флойд, погубен при полицейски арест.

Първата опция в дуела се откри пред Букайо Сака, само че младокът не се възползва от положителното центриране на Никола Пепе. Авторът на хеттрик против Чарлтън Джо Уилок също пропусна да открие резултата, само че се реваншира пет минути преди почивката и Арсенал поведе.
Източник: fakti.bg