Арсенал спечели с 2:0 визитата си на Уулвс в последния

...

Арсенал мина през Уулвс, Нюкасъл би Челси

Арсенал завоюва с 2:0 визитата си на Уулвс в последния кръг преди паузата за Мондиал 2022. Това значи, че артилеристите ще посрещнат Коледа с пет точки задатък пред. Тимът на Микел Артета има 32 точки, Сити – 32. Лондончани не са били на върха за Коледа от 2007 година насам. Уулвс пък остава финален и с доста очаквания върху.

И двата гола за Арсенал осъществя Мартин Йодегор. Той се разписа в 55-ата и в 75-ата минута.

Трети в класирането е Нюкасъл, който победи Челси с 1:0. Свраките имат 30 точки, две повече от четвъртия Тотнъм. Челси, в серия от три следващи загуби, към този момент е осми с 21 точки. Пред сините е и Ливърпул с 22 точки.

Гола за Нюкасъл вкара Джо Уилък. Неговото второ попадение през сезона донесе пети следващ триумф за отбора на Еди Хауи. И.

Източник: flashnews.bg