Англия победи драматично Хърватия с 2:1 в решаващ сблъсък на

...

Англия обърна драматично Хърватия и се класира за полуфиналите на Лигата на нациите

Португалия към този момент гледа към идната фаза на Лига на нациите след реми с Италия
Англия победи трагично Хърватия с 2:1 в решителен конфликт на стадион " Уембли " в Лондон и приключи преди всичко в крайното класиране в Група 4 в Лига А на шампионата Лига на нациите.

" Трите лъва " бяха по-добри, само че след няколко пропуща през първото полувреме изостанаха в резултата малко след почивката. Автор на първото попадение в дуела стана Андрей Крамарич.

В последните минути обаче Хари Кейн излезе на сцената и първо асистира на Джеси Лингард, а по-късно самичък означи скъпоценния втори гол, с цел да донесе трагичния триумф на своя отбор.

Голово тъждество или загуба означаваше отпадане на Англия в по-долната група, като в последна сметка това не се случи. Британците печелят групата, като финишират с актив от 7 точки и ще играят на полуфиналите, които ще бъдат през лятото на 2019 година.

Хърватите са трети в подреждането в групата с 4 пункта, а на втора позиция финишира Испания с 6.

Източник: offnews.bg