Ако някога сте в лошо настроение и нямата ден, то

...

Тя нямаше ден: 3 автогола превърнаха новозеландка в интернет сензация

Ако в миналото сте в неприятно въодушевление и нямата ден, то сетете се за Мейкейла Мур. Тя е на 25 години, играе за " Ливърпул " и с фланелката на Нова Зеландия си вкара... три автогола. Горката Мур!

Тя взе присъединяване в среща от интернационален шампионат против любимеца Съединени американски щати и се " разписа " в 5-ата, 6-ата и 36-ата минута на мача, който приключи 5:0 (другите 2 гола паднаха през второто полувреме и бяха дело на футболистки на САЩ).

" Постижението " на Мур е впечатляващо, защото вкара с ляв, с десен крайник и с глава.

Въпреки отрицателния резултат, съотборничките на новозеландката я поддържаха. Дори съперничките от Съединени американски щати съжалиха Мур.
View this post on Instagram

" Радвам се, че водихме с 3:0 през първото полувреме, само че и много ѝ съчувствам ", сподели Али Кригер от американския отбор.

За да научите първи най-важното, изтеглете приложението на bTV Новините за и!