97-ия- на Йосип Станишич минута изравняване срещу Рома означава, че

...

Байер Неверлусен! Отборът на Шаби Алонсо счупи европейски рекорд за най-дълга серия без загуба, след като отбеляза изравнителен гол в 97-ата минута срещу Рома, за да стигне до финала на Лига Европа срещу Аталанта и да направи 49 ИЧА без загуба

97-ия- на Йосип Станишич минута равнене против Рома значи, че Байер Леверкузен постави нов европейски връх от 49 мача без загуба

Отборът на Шаби Алонсо победи Рома с общ резултат 4-2, с цел да си обезпечи място на финала на Лига Европа

Леверкузен към момента е на път да завоюва требъл, откакто завоюва Бундеслигата и финалът за Купата на Германия към момента следва

Играйте нататък Ябълка Spotify

„ Виждате желанието на тима “, сподели Гранит Джака, който асистира за късния изравнителен гол, пред TNT Sports.

Той добави: „ Дори след 2-1, 90 минути и по-късно продължения, не искахме да забавяме играта, искахме да вкараме втория гол, с цел да бъдем непобедени. Гордеем се с това. “

Алонсо се гордееше с характера и спокойствието, което неговата страна сподели при отбелязването на късния изравнителен гол, само че е наясно, че...