2:2 приключиха Ботев (Нови пазар) и гостуващия му Волов в

...

Без победител в дербито на Област Шумен

2:2 завършиха Ботев (Нови пазар) и гостуващия му Волов в дербито на Област Шумен от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Получи се оспорвана, само че правилна и спортсменска борба. Йордан Милков откри резултата за домакините след асистенция на Даниел Димитров в 8-ата минута. Футболистите на Волов реагираха незабавно и взеха самодейността. Малко преди почивката Алекс Стойчев овладя на гърди центрирана топка и я заби в мрежата – 1:1. Той направи обрата цялостен в 70-ата минута с шут от границата на наказателното поле. Гостите към този момент предвкусваха успеха, когато в последните секунди капитана на Ботев Йордан Миленов изравни с глава след центриране на Даниел Димитров.
 Ботев (НП) убеден, че ще завоюва дербито на Област Шумен Ботев (НП) убеден, че ще завоюва дербито на Област Шумен