... е природа. Мисля, че по-големите момчета си играят със земното кълбо, защото никога нямаме буря през този месец. Мисля, че има някаква бъркотия с времето."
... е природа. Мисля, че по-големите момчета си играят със земното кълбо, защото никога нямаме буря през този месец. Мисля, че има някаква бъркотия с времето."