... си работодател", заяви тогава директорът на болницата Емил Ненков в ефира на .Така отделението остава само с четири акушерки, които са на стандартен трудов договор.
... си работодател", заяви тогава директорът на болницата Емил Ненков в ефира на .Така отделението остава само с четири акушерки, които са на стандартен трудов договор.