... та се стигне до нафуканите фенове на отбор, за които, Слава-Богу, все още няма дори нормален стадион в Пловдив. Така и да продължава. Само Левски".
... та се стигне до нафуканите фенове на отбор, за които, Слава-Богу, все още няма дори нормален стадион в Пловдив. Така и да продължава. Само Левски".