... От днес и сградата на Община Ловеч е „накичена“ с голяма мартеница. Пожеланието е нека всички мартенски празници да са слънчеви и благодатни за българите!
... От днес и сградата на Община Ловеч е „накичена“ с голяма мартеница. Пожеланието е нека всички мартенски празници да са слънчеви и благодатни за българите!