... 150 години по-късно – ние помним. Защото свободата не е даденост – тя е завет. И наш дълг е да го пазим жив“, споделят организаторите.
... 150 години по-късно – ние помним. Защото свободата не е даденост – тя е завет. И наш дълг е да го пазим жив“, споделят организаторите.