... това да се случи в края на сезона. "Разочарован съм, че не спечелихме двубоя, но за мен беше чест и удоволствие да водя отбора", завърши Флетчър.
... това да се случи в края на сезона. "Разочарован съм, че не спечелихме двубоя, но за мен беше чест и удоволствие да водя отбора", завърши Флетчър.