... очертаният район е свободен за всеки. Нито е обозначено, че е “частен паркинг” или някакво платено “паркомясто”.Благодаря предвариително! На другите от вас - весели празници!"
... очертаният район е свободен за всеки. Нито е обозначено, че е “частен паркинг” или някакво платено “паркомясто”.Благодаря предвариително! На другите от вас - весели празници!"