... Всичко плащат столичани, които са репресирани с нови и нови такси и глоби за паркиране без да си построила достатъчно паркинги. Това е нагло! Фрог нюз
... Всичко плащат столичани, които са репресирани с нови и нови такси и глоби за паркиране без да си построила достатъчно паркинги. Това е нагло! Фрог нюз