... трябва да излязат от влестта. Не можем да толерираме омразата и разделението", каза още той и категорично заяви, че правителството няма да изкара пълен мандат.
... трябва да излязат от влестта. Не можем да толерираме омразата и разделението", каза още той и категорично заяви, че правителството няма да изкара пълен мандат.