15-годишно момче с велосипед е блъснато до Централна гара в Пловдив, шофьорът напуснал местопроизшествието
*]:pointer-events-auto R6Vx5W_threadScrollVars scroll-mb-[calc(var(--scroll-root-safe-area-inset-bottom,0px)+var(--thread-response-height))] scroll-mt-[calc(var(--header-height)+min(200px,max(70px,20svh)))] " dir= " auto " data-turn-id= " request-WEB:45e0a021-543d-42d0-8519-e60c4bfbabe9-1 " data-turn-id-container= " request-WEB:45e0a021-543d-42d0-8519-e60c4bfbabe9-1 " data-testid= " conversation-turn-2 " data-turn= " assistant " >
15-годишно момче е било блъснато от лек автомобил на кръговото кръстовище до Централна гара в Пловдив по-рано през днешния ден. За случая алармира до медията ни бащата на детето, който твърди, че лидерът е напуснал местопроизшествието незабавно след удара.По думите му момчето е пресичало с велосипед, когато е било ударено от автомобил BMW. След конфликта водачът не спрял, а траял придвижването си и напуснал региона. Според бащата на потърпевшото дете очевидци незабавно са се притекли на помощ и са подали сигнал на телефон 112. Въпреки преживения потрес момчето съумяло да снима автомобила и регистрационния му номер – PB 7020 MX , преди лидерът да се отдалечи.
На място дошъл полицейски екип. По информация на бащата детето е било в положително общо положение след случая. Той обаче показва неодобрение от последвалите дейности, като твърди, че чиновниците са му обяснили, че е належащо персонално да подаде тъжба, с цел да продължи процедурата. Той уточни, че е неработоспособен и нямам опция да обикалям институциите. Освен това в региона имало камери, които могат да покажат какво тъкмо се е случило. По думите му след визитата на местопроизшествието полицейските чиновници са си тръгнали, а при следващи позвънявания още веднъж са обяснили, че би трябвало да бъде подаден публична тъжба.
От полицията потвърдиха за медията ни, че по случая неотложно е почнала инспекция. Оттам прецизираха, че чиновниците са изготвили докладна бележка още след визитата на място и въз основа на нея са подхванати дейности по определяне на всички обстоятелства и условия към случая, като на въпросния е обяснено всичко по дейностите, които могат да се правят.
Униформените към този момент са открили автомобила, за който се твърди, че е взел участие в произшествието. В момента се ревизира дали неговият притежател е бил зад кормилото по време на случая или автомобилът е бил ръководен от друго лице.
От полицията прецизираха още, че според процедурата бащата следва да подаде сигнал в най-близкото районно ръководство, само че той е отказал да направи това. По информация на органите на реда самото момче също е отказало медицински обзор след произшествието. Работата по случая продължава, като следва да бъдат изяснени всички условия към злополуката.
15-годишно момче е било блъснато от лек автомобил на кръговото кръстовище до Централна гара в Пловдив по-рано през днешния ден. За случая алармира до медията ни бащата на детето, който твърди, че лидерът е напуснал местопроизшествието незабавно след удара.По думите му момчето е пресичало с велосипед, когато е било ударено от автомобил BMW. След конфликта водачът не спрял, а траял придвижването си и напуснал региона. Според бащата на потърпевшото дете очевидци незабавно са се притекли на помощ и са подали сигнал на телефон 112. Въпреки преживения потрес момчето съумяло да снима автомобила и регистрационния му номер – PB 7020 MX , преди лидерът да се отдалечи.
На място дошъл полицейски екип. По информация на бащата детето е било в положително общо положение след случая. Той обаче показва неодобрение от последвалите дейности, като твърди, че чиновниците са му обяснили, че е належащо персонално да подаде тъжба, с цел да продължи процедурата. Той уточни, че е неработоспособен и нямам опция да обикалям институциите. Освен това в региона имало камери, които могат да покажат какво тъкмо се е случило. По думите му след визитата на местопроизшествието полицейските чиновници са си тръгнали, а при следващи позвънявания още веднъж са обяснили, че би трябвало да бъде подаден публична тъжба.
От полицията потвърдиха за медията ни, че по случая неотложно е почнала инспекция. Оттам прецизираха, че чиновниците са изготвили докладна бележка още след визитата на място и въз основа на нея са подхванати дейности по определяне на всички обстоятелства и условия към случая, като на въпросния е обяснено всичко по дейностите, които могат да се правят.
Униформените към този момент са открили автомобила, за който се твърди, че е взел участие в произшествието. В момента се ревизира дали неговият притежател е бил зад кормилото по време на случая или автомобилът е бил ръководен от друго лице.
От полицията прецизираха още, че според процедурата бащата следва да подаде сигнал в най-близкото районно ръководство, само че той е отказал да направи това. По информация на органите на реда самото момче също е отказало медицински обзор след произшествието. Работата по случая продължава, като следва да бъдат изяснени всички условия към злополуката.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




