... сме идиоти! Гот ли вие е да сте ... да сме идиоти? Те вече не убиват. Те управляват нашата София. А ние не сме идиоти!
Терзиев Престъпленията - Новини
От Фейсбук профила на журналиста Константин МишевАми ще продължа докато
...... е ВКР...Хубаво... ние сме идиоти!Гот ли вие е да сте ... да сме идиоти?Те вече не убиват. Те управляват нашата София.А ние не сме идиоти! FaceBookTwitterPinterest
Следвайте Гласове в ТелеграмНеоспорими са престъпленията на комунистическия режим спрямо българския
...... стои в основата на всичко. И 9 септември трябва да ни напомня за този наш дълг, за да няма подобна дата в бъдещата ни история.



