... Туск беше единствен кандидат пък нямаше протести, може да ми препишете на мен, че аз съм виновен, че не съм издигнал втори кандидат”, заяви Борисов.
... Туск беше единствен кандидат пък нямаше протести, може да ми препишете на мен, че аз съм виновен, че не съм издигнал втори кандидат”, заяви Борисов.