... си: „Това, което остава на човек накрая на живота му, са преживяванията, а не предметите“. Така че за нея най-важни винаги са били моментите със семейството.
... си: „Това, което остава на човек накрая на живота му, са преживяванията, а не предметите“. Така че за нея най-важни винаги са били моментите със семейството.