... Защо да искам да си тръгна?". "Флорентино е най-добрият президент в света и в историята на клуба. За нас е чест да го имаме", завърши Мбапе.
... Защо да искам да си тръгна?". "Флорентино е най-добрият президент в света и в историята на клуба. За нас е чест да го имаме", завърши Мбапе.