Съветския Национален - Новини




Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

...

... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “


Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

...

... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “


Това което се случва сега за някой може би е

Това което се случва сега за някой може би е

...

... накъде да подхванат и как да си проведат живота, ако са останали живи след всичко това, което се случва в момента“, тревога коментира Евгений Михайлов.