... нас отдавна сме наясно, че тези, които най-много се правят на борци за това да живеем в "нормална", европейска държава, са всъщност най-далеч от същото.
... нас отдавна сме наясно, че тези, които най-много се правят на борци за това да живеем в "нормална", европейска държава, са всъщност най-далеч от същото.