... преборим Лудогорец. Имало е много неща от предишни ръководство, които ни забавиха и сегашното трябваше да го оправят. Това много ни забави", каза още Младенов.
Стойчо Избухна - Новини
От тази контрола можем да извлечем максимум полза Футболистите се
...... което се стоварва върху на с тия наказания, това всичко е в ущърб не само на ЦСКА, а и на българския футбол”, допълни Стойчо Младенов.
Старши треньорът на Стойчо Младенов говори и след като излезе
...... какво ставаше, когато идваха по 7-8 футболисти от Локомотив Пловдив. Това е, нямам какво повече да кажа по въпроса" - допълни специалистът. Преди това пък.
Наставникът на Стойчо Младенов заяви че са им отнели две
...... ме притеснява, честно казано. Да, защото пак казвам - ял съм я тази попара и знам за какво става въпрос", добави още треньорът на ЦСКА..
Освен че внесе огромен хаос в образователната система на от
...... върнат в клас на 1 септември, то учители и директори ще започват на 15 август, което е абсолютно неприемливо за Синдикат “Образование“ към КТ “Подкрепа“.
Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заяви че има терор срещу
...... Ромарио. Той цяла вечер не спря да разказва истории и да се възхищава на Христо Стоичков. Беше прекрасно преживяване", завърши разказа си Младенов. Снимка: Lap.bg
Стойчо Младенов даде пресконференция след като бе определен за
...... как да ръководи. Сигурен съм, че отборът ще стане шампион и ще играе в Шамприонската лига, но за всичко това трябва време", каза още специалистът.
Главният мениджър не ЦСКА София Стойчо Стоилов не бе доволен от
...... каза Стоилов.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЦСКА-СОФИЯВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛЕВСКИФОТОГАЛЕРИЯ НА МАЧА Първа лига 4 кръг, събота 20 април ЦСКА-София 0:0краен резулат Левски
Стойчо Стоилов остана крайно недоволен от съдийството на мача
...... добави той. "Може би разликата (с Лудогорец) днес ще се увеличи, но имаме директен мач в София. Ще видим какво ще стане", завърши Стойчо Стоилов.
Главният мениджър на ЦСКА София Стойчо Стоилов бе изключително афектиран след
...... не се даде втора? Убийство на футбола - това правят. Ние обаче сме по-стойностният отбор и ще продължим”, каза още един от шефовете на “червените”.










