... го няма някой от другите играчи, не се получава. Затова благодаря на публиката, винаги ни подкрепят навсякъде, но не можахме да ги зарадваме с победа.
... го няма някой от другите играчи, не се получава. Затова благодаря на публиката, винаги ни подкрепят навсякъде, но не можахме да ги зарадваме с победа.