... писмо и първата пушка. И оттук нататък, естествено, ще честваме и 3-и март", поясни министърът. Според него целта е историческото събитие да се отбелязва справедливо и национално.
... писмо и първата пушка. И оттук нататък, естествено, ще честваме и 3-и март", поясни министърът. Според него целта е историческото събитие да се отбелязва справедливо и национално.