... това е така, росочи депутатът от ДПС. – Ама Европа що не го е ратифицирала? Отговарям ви защо – защото се е снишила и чака Тръмп да си отиде. Да, ама не!”
Снишила - Новини
Забелязвате ли кой и как се упражнява медийно за да
...... и Гебрев е жив, и Дунарит работи, и властта си е на мястото. Време за въпроси. А те отвличат вниманието с Венецуела, милите... Веселин Дремджиев, фейсбук


