... войвода. Гледай какъв тигър съм. И сега съм – малко по-стар, ама пак е същото, коментира снимката лидерът на ГЕРБ, показвайки я пред себе си.
Сливенско Правим - Новини
Правим всичко за да живеете по добре Това каза лидерът на
...... какъв тигър съм. И сега съм – малко по-стар, ама пак е същото, коментира снимката лидерът на ГЕРБ, показвайки я пред себе си, пише novini.bg.
Правим всичко за да живеете по добре Това каза лидерът на ГЕРБ Бойко
...... Селото е много голямо, много будно, много работливи хора - работят в цяла България, не чакат на социални помощи, посочи кметът на Котел Коста Каранешев.



